Каталог матеріалів

Урок №72 для 4 класу з літературного читання за А. Савчук - Підсумок за розділом «Зимовий серпантин»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 4 клас. Савчук А. С. У 2-х частинах. Частина 2»

Урок № 72. Підсумок за розділом «Зимовий серпантин»

Мета: повторити та закріпити вивчене; вчити аналізувати прочитане; навчати робити висновки з прочитаного твору; удосконалювати навички аналізу змісту твору; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Очікувані результати: учні аналізують прочитане; повторюють раніше вивчений матеріал; вчаться робити власні висновки на основі прочитаного; удосконалюють навички формування свого ставлення до прочитаного; розвивають зв’язне мовлення, уяву, фантазію, збагачують словниковий запас, розширюють світогляд.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Вступне слово вчителя.

Слайд 6. Створіть «хмару» слів.

Слайд 7-8. Дайте відповіді на питання

Слайд 9. Фізкультхвилинка.

Слайд 10-11. Попрацюйте разом

Слайд 12. Дайте відповіді на питання

Слайд 13. Розкажи про репродукцію картини, вміщеної в розділі. Що тебе в ній захопило?

Слайд 14. Розкажи, про які зимові свята йдеться у творах розділу.

Слайд 15. Розкажи про родинні традиції, пов’язані з новорічно-різдвяними святами.

Слайд 16Поділися селфі на тему «Мої добрі зимові справи».

Слайд 17. Проведи літературознавче дослідження.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайд 19. Утвори і прочитай прислів’я. Поясни, як ти їх розумієш.

Слайд 20. Заповни таблицю

ЗВ (закріплення вивченого).

Слайд 21. Пригадай твори, прочитані з додаткової літератури. Склади список. Запропонуй однокласникам / однокласницям прочитати їх.

Підсумок.

Слайд 22. Вправа «Мікрофон»

Рефлексія.

Слайд 23. Створимо пірамідку нашого настрою.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні