Каталог матеріалів

Урок №71 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Звук [р]. [р’]. Позначення його буквою «р».. Звуко-буквені зіставлення.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». М.Д. Захарійчук

Урок № 71. Звук [р]. [р’]. Позначення його буквою «р». Звуко-буквені зіставлення. Аналітико-синтетичні види роботи зі словами назвами намальованих предметів у «віночку»

Мета: закріпити вміння вимовляти звуки [р], [рʹ]; вивчити букви Р, р; здійснювати аналітико-синтетичні види роботи зі словами-назвами предметів у «віночку»; формувати аудіативні вміння за текстами І. Бевз, Т. Гордієнко, Й. Струцюка, С. Жупанина; застосовувати диференційований підхід у формуванні вмінь читання вірша М. Возіянова.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Робота над чистомовкою

Слайд 4. Вступне слово вчителя

Слайд 5. Робота з розворотом «Букваря»

Слайд 6. Розгляд предметних малюнків, звуковий аналіз слів–назв предметів

Слайд 7. Читання променевих таблиць: відпрацювання техніки читання

Слайд 8. Фізкультхвилинка

Слайд 9. Відгадайте загадку

Слайд 10. Розгляд предметів, намальованих у «віночку»

Слайд 11. Читання–слухання–розуміння

Слайд 12. Рухлива вправа

Слайд 13. Гра «Знайдіть пропущений склад»

Слайд 14. Яку нову букву ви вивчили сьогодні? Назвіть звук [р].

Слайд 15. Робота в різнорівневих групах

Слайд 16. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні