Каталог матеріалів

Урок №71 для 3 класу з літературного читання за А. Савчук - Поняття про байку. Леонід Глібов «Чиж та Голуб». Дослідження медіа. Ознайомлення з алгоритмом «Як аналізувати байку».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 3 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) А.Савчук.

Урок №071. Поняття про байку. Леонід Глібов «Чиж та Голуб». Дослідження медіа. Ознайомлення з алгоритмом «Як аналізувати байку».

Мета: ознайомити учнів з поняттями «байка», «байкар», «мораль», з байкою Леоніда Глібова «Чиж та Голуб»; вчити виділяти в байці головне, аналізувати її за поданим алгоритмом, вміло використовувати інтонації в усному мовленні, аналізувати вчинки героїв; удосконалювати навички свідомого, виразного читання віршованих творів, збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати критичне мислення, творчі здібності, мовлення. Виховувати бажання вчитися, повагу до інших.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Дихальні вправи.

Слайд 4. Робота з чистомовкою.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 6. Дайте відповідь на питання.

Слайд 7. Словникова робота.

Слайд 8. Гімнастика для очей.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 9. Леонід Глібов (1828-1893).

Слайд 10. Зіскануйте QR-код, послухайте байку.

Слайд 11. «Щоденні 5». Читаю для себе. Вправа «Бджілки». Напівголосне читання байки, кожен — у своєму темпі.

Слайд 12. Словникова робота.

Слайд 13. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 15. Характеристика персонажів.

Слайд 16. Аналіз байки за алгоритмом.

Слайд 17. Конкурс на кращого читця байки.

Слайд 18. Метод «Прес». Висловлюйте свої міркування за зразком.

Слайд 19. Дайте відповіді на запитання.

Підсумок

Слайд 20. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні