Каталог матеріалів

Урок №71 для 6 класу з математики за О. Істер - Коло. Довжина кола.

«____»__________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 71.  Коло. Довжина кола.

Мета: формування знань про геометричну фігуру - коло, довжину кола, а також умінь застосовувати вивчене у процесі розв’язування геометричних задач; на практиці закріпити вміння і навички виконання вправ і задач з теми; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вільно здійснюють побудову геометричних фігур, знаходять відповідно величини: периметри та площі фігур.

 

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 5-11. Вивчення нового навчального матеріалу теми.

Слайд 12-13. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 14-22. Робота з підручником. виконання завдання 1-2 рівня: № 790, 791, 793, 795, 797, 799, 800.

Слайд 23. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24. Завдання. Накресли відрізок АВ завдовжки 6 см. Узявши точки А і В за центри, проведи два кола, одне з яких (із центром у точці А) радіуса 4 см, друге (із центром у точці В) радіуса 3 см. Знайди точки перетину цих кіл і познач їх точками С і D. Визнач відстань від точки А до точки С; від точки В до точки D.

 Слайд 25. Завдання. Гроші, укладені в акції фірми «Поле чудес», приносять щорічно 30 % від ціни на акції за попередній рік. Чи подвоїться вкладена сума через три роки?

Слайд 26-27. Завдання. 60 кг макулатури зберігає від вирубки одне дерево. З 1 т макулатури можна виготовити 2500 зошитів і до того ж заощадити 200 000 л води. Учні школи зібрали 1,8 т макулатури. Знайди:

скільки дерев зберегли учні;

скільки зошитів можна виготовити із цієї макулатури;

скільки води буде зекономлено.

Слайд 28. Завдання для найдопитливіших.

Доведіть, що 1/1001 + 1/1002 + 1/1003 + … + 1/2000 > 1/2.

Підсумок

Слайд 29. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 30. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 31. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні