Каталог матеріалів

Урок №71 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Чи може людина існувати без свійських тварин?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №71. Чи може людина існувати без свійських тварин?

Мета: ознайомлювати учнів з істотними ознаками диких і свійських тварин; учити визначати, яку користь приносять свійські тварини людині; розвивати спостережливість, увагу; виховувати дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5-7. Розглянь малюнки, які відмінності існують між свійськими й дикими тваринами.

Слайд8. Назви тварин. Розкажи, які з них дикі? Які свійські?

Слайд9. Завдяки свійським тваринам, люди отримують: цінні харчові продукти.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Завдяки свійським тваринам, люди отримують: цінні харчові продукти.

Слайд12. Сировину для промисловості.

Слайд13. Гній — важливе добриво для підвищення родючості ґрунту.

Слайд14. Лікарські препарати й вітаміни.

Слайд15. Живу тяглову силу: коней, віслюків, верблюдів і собак.

Слайд16. Розводять свійських тварин і на тваринницьких фермах І в домашніх господарствах.

Слайд17. І в домашніх господарствах.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Відгадай загадку і дізнаєшся кого особливо люблять в Україні.

Слайд20. Поясни прислів’я.

Слайд21. Кошик запитань.

Слайд22. Хто що дає?

Слайд23. Що означають вислови?

Слайд24. Домашнє завдання.

Слайд25. Висновок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26.Інтерактивне завдання.

Підсумок

Рефлексія