Каталог матеріалів

Урок №70 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Як дикі тварини стали свійськими?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №70. Як дикі тварини стали свійськими?

Мета: ознайомити учнів з істотними ознаками диких і свійських тварин; учити визначати, яку користь приносять свійські тварини людині; розвивати спостережливість, увагу; виховувати дбайливе ставлення до тварин.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Поміркуй.

Слайд5. Хто з цих тварин належить до диких, а хто — до свійських? Поясни, чому ти так думаєш.

Слайд6. Довідничок.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8-9. Словничок.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. Одомашнені тварини. Доповни перелік.

Слайд13. Слово вчителя.

Слайд14. Предком свійської корови був могутній тур — дикий бик.

Слайд15. Предком свійського коня вважають тарпана — дикого коня.

Слайд16. Довідничок

Слайд17. Хто, де живе?

Слайд18. Обери тварин для яких люди заготовляють сіно.

Слайд19. Обери тварин для яких люди заготовляють моркву.

Слайд20. Обери тварин для яких люди заготовляють зерно.

Слайд21. Обери тварин, які піклуються про себе самі. Як їх називають?

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Цікаво знати.

Слайд24. Розкажи.

Слайд25. До свійських тварин належать не тільки звірі. А хто іще – дізнайся із загадки.

Слайд26-27. Відгадай загадку.

Слайд28. Впіймай» назву дикої тварини.

Слайд29. Для роздумів.

Слайд30. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Склади розповідь, про одну свійську тварину.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні