Каталог матеріалів

Урок №70 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Бібік Н. М. - Вчимося спостерігати. Весняний квест.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку Я досліджую світ за підручником та зошитом «Я досліджую світ. 2 клас. Автори: Надія Бібік та Галина Бондарчук (2023)» для 2 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

Урок №070.  Вчимося спостерігати. Весняний квест.

Очікувані результати: учні проводять спостереження серед природи, здобуваючи свої знання та підтверджуючи свої здогадки про життя рослин і тварин навесні; сприймають усну інформацію, аналізують почуту інформацію та оцінюють її, вчаться працювати з підручником та медіапродукцією; вчаться працювати в парах, групах.

Мета:

формування предметних компетентностей:

вчити дітей проводити спостереження серед природи, здобуваючи свої знання та підтверджуючи свої здогадки про життя рослин і тварин навесні. Розвивати пізнавальну активність учнів, їх увагу та мовлення. Виховувати екологічне ставлення до природи, вміння знаходити в ній цікаве і прекрасне. Формувати доброзичливі, дружні стосунки між дітьми;

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії, контролювати й оцінювати свої результати; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати охайність, уважність;

здоров’язберігаючої: вправляти у правильному розміщенні олівця учнів, які пишуть правою/лівою рукою; розвивати окомір, увагу, дрібні м’язи руки та м’язову пам’ять дітей, увагу, логічне мислення;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація, проектор, конструктор LEGO.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційно-мотиваційний етап

Організаційний етап

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3-6.  Психологічне налаштування на урок. Вправа «Прогноз настрою».

Слайд 7. Ранкове коло.

Слайд 8. Гімнастика для очей.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Слайд 9.  Прочитай.

Повідомлення теми і мети уроку

IІІ. Вивчення нового матеріалу

Слайд 10.  Підготовка до екскурсії.

Слайд 11.  Пригадай.

Слайд 12.  Що можна почути навесні.

Слайд 13.  Що можна побачити навесні.

Слайд 14.  Що ти можеш відчути навесні.

Слайд 15.  Дай відповідь на запитання.

Слайд 16.  Гра «Закінчи речення».

Слайд 17.  Фізкультхвилинка

ІV. Закріплення вивченого матеріалу.

Слайд 18.  Перегляд навчального відео «Екскурсія в природу навесні».

Слайд 19.  Знайди і обведи на малюнках помилки художника.

Слайд 20.  Проведи дослідження весною за поданим планом. Занотуй результати своїх спостережень.

Слайд 21-23.  Рухаючись за напрямком стрілочок, прочитай і запиши народні прикмети про весну. Перевір їх.

Слайд 24.   Online завдання.

Слайд 25.  Вправа «Мікрофон».

Рефлексія «Погода уроку».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні