Каталог матеріалів

Урок №70 для 3 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Будова атмосфери. Рух повітря.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №70. Будова атмосфери. Рух повітря.

Мета: ознайомити учнів з поняттям «атмосфера». Розглянути будову повітряної оболонки Землі, дати уявлення про шари, з яких вона побудована, розширити уявлення дітей про властивості повітря; розкрити значення повітря як оболонки Землі, важливість його чистоти; розвивати спостережливість та пізнавальний інтерес, дослідницький підхід до вивчення природних явищ, продовжувати формувати вміння працювати в групі, виділяти основну думку та висловлювати думку групи; сприяти формуванню бережного ставлення до повітря, екологічної культури, прагнення берегти природні багатства.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Що знаходиться всередині кульки?

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Властивості повітря.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Це наша планета – Земля. Навколо неї блакитний обідок – це товстий шар повітря, або ще називають – атмосфера.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Розглянь діаграму. Якого газу в повітрі найбільше, а якого найменше?

Слайд12. Люди та тварини дихають повітрям, а видихають вуглекислий газ.

Слайд13. Словничок.

Слайд14. Слово вчителя.

Слайд15. В атмосфері на висоті понад 10 км міститься шар озону.

Слайд16. Розгляньте та обговоріть будову атмосфери.

Слайд17. Запитання для обговорення.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19-26. Гра «Так чи ні»

Слайд27. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Висновок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні