Каталог матеріалів

Урок №7 для 8 класу з інформатики - Створення, редагування та форматування символів, колонок, списків в текстовому документі. Недруковані знаки.

«___»__________ 20___ року

Урок №7. Створення, редагування та форматування символів, колонок, списків в текстовому документі. Недруковані знаки.

Мета: Допомогти учням засвоїти поняття «символ», «список», «колонка». Ознайомитися з алгоритмом створення списків, колонок. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: браузер

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
    • Доброго дня, діти.
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні ми з вами будемо знайомитись з процесом створення, редагування та форматування символів, колонок, списків в текстовому документі. Розглянемо види та призначення недрукованих знаків.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  • Давайте пригадаємо, що таке текстовий редактор?
  • Яке призначення текстових редакторів?
  • Які текстові редактори Ви знаєте?

Вивчення нового матеріалу

Розповідь вчителя з демонстрацією презентації

Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

  • Практичне завдання (Слайд16)

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Підбиття підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 17)

VIІ. Домашнє завдання

Виконати завдання з інструктивної картки для «ДЗ». Підготуватись до тестової перевірки знань.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні