Каталог матеріалів

Урок №7 з геометрії для 7 класу. А. Мерзляк. М. Якір. - Розв’язування типових вправ і задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку з геометрії за підручником «Геометрія 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк, М. Якір)

Урок № 7. Розв’язування типових вправ і задач.

Мета: формувати знання про суміжні кути та довести теорему про суму суміжних кутів, формувати навички застосування цієї теореми до розв'язування задач; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розпізнавати суміжні кути, знаходити їх градусну міру.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-10. Теорія. Математична розминка.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 10-11. Рухлива вправа.

Слайд 12 - 24. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 4 рівня складності: № 104, 107, 113, 117, 116.

Слайд 25. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Завдання. Для найдопитливіших.
Один із суміжних кутів удвічі більший за різницю цих кутів. Знайдіть ці кути.

 Слайд 27-28. Життєві задачі.

За картою України визначте азимут напрямку:

Київ-Чернігів;

Київ-Полтава;

Київ-Сімферополь;

Київ-Одеса;

Київ-Вінниця;

Київ-Житомир;

Київ-Тернопіль;

Київ-Луцьк.

Підсумок

Слайд 29. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 30. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 31. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні