Каталог матеріалів

Урок №7 для 4 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Мистецтво та здоров’я (продовження) Краєвиди України. Поняття: колаж, фотоколаж. Створення колажу «Україна в моєму серці»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №07 Мистецтво та здоров’я (продовження). Краєвиди України. Поняття: колаж, фотоколаж. Створення колажу «Україна в моєму серці» або «Карта України»

Мета: ознайомити дітей з поняттями «Колаж», «Фотоколаж», «Бріколаж»; вчити розміщувати предмети на малюнку; розкривати поняття «лінія горизонту; навчати учнів розподіляти площини на горизонтальні і вертикальні; розвивати спостережли­вість, зорову пам’ять, уяву; виховувати любов до рідного краю, по­чуття патріотизму.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Доповніть вірш.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4. Розповідь вчителя.

Слайд5. Розгляньте колекцію світлин приголомшливих українських краєвидів з яких створили фотоколаж. Чи бували ви тут?

Слайд6. Запам’ятайте!

Слайд7. Пригадайте, що називають лінією горизонту.

Слайд8. Лінія горизонту в пейзажі розміщується на рівні очей.

Слайд9. Визначте на світлинах-пейзажах лінію горизонту. Поміркуйте, з якого місця (зверху чи знизу) милувалися краєвидами.

Слайд10. Фізкультхвилинка

Слайд11. Інструктаж. Правила роботи з ножицями

Слайд12. Інструктаж. Правила роботи з клеєм

Практична діяльність учнів

Слайд13. Варіант 1. Використовуючи світлини з українських журналів, створіть різні за формою колажі.

Слайд14. Варіант 2. Створіть бріколаж «Веселі мандрівники». Поєднайте у композицію різні побутові матеріали, світлини тощо.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Підсумок

Слайд16. Продемонструйте власні колажі.

Слайд17. Дізнайтеся, як створити фотоколаж з родинних світлин за допомогою комп’ютерних програм.

Слайд18. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

Рефлексія

Слайд1. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего...

Слайд34. Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні