Каталог матеріалів

Урок №7 для 4 класу з образотворчого мистецтва за О. Калініченко - Чарівна Франція. Бульвари Парижу. Лінійна та повітряна перспектива. Створення композиції «Центральна вулиця мого міста».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №07 Чарівна Франція. Бульвари Парижу. Лінійна та повітряна перспективи. Створення композиції «Центральна вулиця мого міста»

Мета: ознайомити учнів з поняттям ознайомити учнів із поняттями: «Перспектива», «Лінійна перспектива», «Повітряна перспектива» та зміну кольорів предметів залежно від розташування; розширити знання учнів про Францію та Париж, як світовий центр культури і мистецтва; розвивати навички колірного сприйняття, образного мислення, асоціативної пам’яті, уяви, фантазії; виховувати естетичне ставлення до навколишнього світу, формувати спостережливість, уміння бачити і відчувати красу осінньої пори.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-6. Розгадайте ребус, та дізнайтеся до якої країни ми вирушимо сьогодні.

Слайд7. Дайте відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд8. Цікаві факти про Францію.

Слайд9. Розповідь вчителя

Слайд10. Визначні митці увічнили Париж на своїх полотнах. Улюблена тема живописців — бульвари міста.

Слайд11. Розгляньте бульвари Парижа. Поміркуйте, як художникам вдалося зобразити вулиці, що тягнуться вдалечінь.

Слайд12. Поміркуйте, які кольори і відтінки утворили гармонію кольорів на кожному з пейзажів. Порівняйте картини за колоритом.

Слайд13-15. Запам’ятайте!

Слайд16. Розгляньте міські пейзажі. Наведіть приклади використання лінійної і повітряної перспективи на картинах.

Практична діяльність учнів

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18-19. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд20. Створіть композицію «Центральна вулиця мого міста (села)» або «На бульварі» (акварель). Застосуйте лінійну і повітряну перспективу.

Підсумок

Слайд21. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд22. Гімнастика для очей.

Слайд23. Обговоріть з однокласниками й однокласницями, як можна покращити вигляд вулиць вашого міста чи села. Що для цього можуть зробити діти?

Слайд24. Якщо матимете хвилинку…

Рефлексія

Слайд25. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні