Каталог матеріалів

Урок №7-8 для 6 класу з курсу "Культура добросусідства" за М.Араджионі - Знання і навички як ресурс власного розвитку

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку за модельною навчальною програмою «Культура добросусідства. 5-6 класи» для закладів загальної середньої освіти (авт. М. А. Араджионі, О. Г. Козорог, Н. К. Лебідь, В. І. Потапова, І. К. Унгурян) за програмою НУШ.

 

Урок № 7-8. Тема: Знання і навички як ресурс власного розвитку

Мета: учні усвідомлюють значення навчання як ресурсу для особистісного зростання, розвитку і досягнення життєвих цілей; визначають власні навчальні якості, сильні сторони та можливості для вдосконалення; замислюються над внутрішніми ресурсами (мотивація, самодисципліна, інтерес) та зовнішніми (підтримка вчителів, батьків, друзів), які сприяють ефективному навчанню; аналізують, як здобуті знання, навички та досвід впливають на формування особистості; розуміють взаємозв’язок між власними зусиллями в навчанні та отриманими результатами; формулюють цілі у сфері навчання та визначають ресурси, необхідні для їх досягнення; розвивають позитивне ставлення до навчального процесу як до джерела нових можливостей і перспектив.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 2. Організація класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Мотивація навчальної діяльності. Емоційне налаштування.

Слайд 5. Повідомлення теми уроку. Очікування.

ІІ. Основна частина

Слайд 6. Розкажи, обговори, розпитай. Самостійна робота з підручником.

Слайд 7. Подумай, обміркуй.

Слайд 8. Подумай, обміркуй. Навіщо людині потрібна освіта?

Слайд 9. Групова робота, зробіть разом.

Слайд 10. Досліди, з’єднай, вибери, знайди.

Слайд 11. Розкажи, обговори, розпитай. Розвиток мозку.

Слайд 12. Розкажи, обговори, розпитай. Інтелект.

Слайд 13. Розкажи, обговори, розпитай. Нейрони.

Слайд 14. Розкажи, обговори, розпитай. Мозок – це м’яз.

Слайд 15. Дайте відповіді на запитання.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

Слайд 17. Подумай, обміркуй.

Слайд 18. Розкажи, обговори, розпитай. Самостійна робота з підручником.

Слайд 19. Словничок.

Слайд 20. Групова робота, зробіть разом. Загальний перелік корисних рекомендацій.

Слайд 21. Групова робота, зробіть разом. Способи вирішення складних ситуацій у навчанні.

Слайд 22. Це цікаво. Типи сприйняття інформації.

Слайд 23. Це цікаво. Визначення власного типу сприйняття інформації.

ІІІ. Заключна частина

Запитання і завдання

Слайд 25. Подумай, обміркуй.

Слайд 26. Підсумуймо разом.

Слайд 27. Підсумуймо разом.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 28. Вправа «Панда-дослідник».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні