Каталог матеріалів

Урок №7-8 інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 7 класу. Автори: О. Шиян та ін. - Діагностувальна робота з теми «Основи добробуту. Уміння вчитися».

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б.

Урок №7-8. Діагностувальна робота з теми «Основи добробуту. Уміння вчитися. Аналіз діагностувальної роботи. Робота над виправленням та попередженням помилок.

Мета: провести діагностувальну роботу для визначення рівня знань учнів з теми «Основи добробуту» та розвитку уміння вчитися.

Проаналізувати результати діагностувальної роботи для виявлення типових помилок.

Розробити стратегії виправлення помилок та запобігання їх у майбутньому.

Сформувати в учнів навички самостійного аналізу та корекції своїх помилок для підвищення успішності навчання, розвивати критичне мислення, саморефлексії та вміння працювати над власними помилками.

Очікуванні результати: добробуту», що дозволить визначити їхній рівень розуміння основних понять і принципів добробуту та розвитку навичок навчання.

Аналіз результатів: Учні зможуть самостійно або під керівництвом вчителя проаналізувати свої помилки в роботі, визначити причини їх виникнення.

Корекція помилок: Учні опанують стратегії виправлення типових помилок і зможуть їх застосувати для подальшого вдосконалення своїх знань та навичок.

Попередження помилок: Розробка учнями методів попередження помилок в майбутньому, що сприятиме підвищенню їхнього рівня успішності та самостійності в навчанні.

Розвиток уміння вчитися: Учні розвиватимуть навички самостійного навчання та рефлексії, що дозволить їм краще організовувати свій навчальний процес.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Дай відповідь на запитання.

Слайд4. Обговоріть схему.

Слайд5. Поміркуй.

Слайд6. Обговоріть схему.

Слайд7. Вправа «Трибуна думок»

Слайд8. Пригадай що таке уміння вчитися.

Слайд9. Назви складники вміння вчитися. Доповни. Поясни як ти розумієш.

Слайд10-11. Ми найкраще засвоюємо вивчене, коли:

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Побесідуймо.

Слайд14. Коли ти йдеш вулицею ти:

Слайд15. Коли ти їдеш в транспорті ти:

Слайд16. Коли ти за кермом ти:

Слайд17. Розглянь малюнок. Як називається ділянка дороги, яка призначена для пішоходів?

Слайд18-20. Які бувають знаки?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Побесідуймо.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні