Каталог матеріалів

Урок №69 для 5 класу з математики за А. Мерзляк - Поняття площі. Площа прямокутника, квадрата

­­­ «____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автори А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір)

Урок № 69. Поняття площі. Площа прямокутника, квадрата.

Мета: Вдосконалювати знання учнів про поняття степеня числа; формувати навички обчислення площі прямокутника і квадрата; формувати елементарні навички застосування методу математичного моделювання для розв’язування задач практичного змісту; формувати навички роботи з різними одиницями вимірювання площ;

Розвивати обчислювальні навички, логічне мислення, творчі здібності учнів; розвивати самостійність вміння аналізувати умову задачі та хід розв’язання, закріпити обчислювальні навички; розвивати логічне мислення, техніку усної лічби, пам’ять; виховувати посидючість, акуратність.

Очікувані результати: учні вміють знаходити значення виразу, що містить степінь; володіють навичками обчислення квадрата й куба натурального числа, розв’язують завдання на знаходження степеня числа;

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ПВМ (повторення вивченого матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7-12. Теоретичний блок

Слайд 13-16. Розв’яжи задачу. 

Слайд 17. Рухлива вправа для очей.

Слайд 18-19. Розв’яжи задачу. 

Слайд 20-22. Виконай завдання.

Слайд 23. Розв’яжи задачу. 

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24.

Підсумок

Рефлексія

Слайд 25. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 26. Завдання для домашньої роботи.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні