Каталог матеріалів

Урок №69 з математики для 4 класу за С. Логачевською - Множення багатоцифрового числа на одноцифрове.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального підручника «Математика. Автори: Логачевська Світлана Панасівна, Логачевська Тетяна Андріївна для 4 класу за програмою НУШ за 2024 р.

 

Урок №69

Тема. Множення багатоцифрового числа на одноцифрове.

Мета: ознайомити учнів із правилами множення багатоцифрового числа на одноцифрове; вчити правильно записувати числа, щоб виконати їх письмове множення; пояснити, чим відрізняється письмове множення від усного; розвивати навички аналізу задачі, обґрунтування вибору способу розв’язання та застосування отриманих знань у практичних ситуаціях; формувати логічне мислення, уміння порівнювати, узагальнювати й робити висновки; виховувати уважність, наполегливість і цікавість до математики.

Очікувані результати:

  • знають правила множення багатоцифрового числа на одноцифрове;
  • записують числа, щоб виконати їх письмове множення;
  • пояснюють чим відрізняється письмове множення від усного;
  • перевіряють правильність розв’язання задачі та знаходять можливі помилки;
  • використовують отримані знання для розв’язання задач із реального життя.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-9. Усний рахунок.

Слайд 10. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 13-16. Обчислюємо.

Слайд 17. Виконуємо завдання.

Слайд 18. Виконуємо завдання.

Слайд 19. Вивчаємо нове.

Слайд 20. Виконуємо завдання.

Слайд 21. Виконуємо завдання.

Слайд 22. Виконуємо завдання.

Слайд 23. Виконуємо завдання.

Слайд 24. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого.

Слайд 25. Робота над задачею.

Слайд 26. Самостійна діяльність.

Слайд 27. Робота над задачею.

Слайд 29. Виконуємо завдання.

Слайд 30. Самостійна діяльність.

Слайд 31. Інтерактивне завдання.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 32. Домашнє завдання.

Слайд 33. Рефлексія. Вправа «Плюс – мінус – цікаво».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні