Каталог матеріалів

Урок №69 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Г. Остапенко «Сучасні кобзарі»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №69. Г. Остапенко «Сучасні кобзарі»

Мета: ознайомити дітей з українськими народними інструментами; розповісти, хто такі кобзарі; продовжити ознайомлювати з містами та областями України; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; удосконалювати вміння ділити текст на частини, називати їх; розвивати вміння переказувати медіатекст, редагувати власне висловлювання; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати повагу до історичного минулого України, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі .

Слайд5-6. Дихальна вправа.

Слайд7. Передбачення теми уроку.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9-10. Пригода друга «Сучасні кобзарі»

Слайд11.Гімнастика для очей.

Слайд12-14. Пригода друга «Сучасні кобзарі»

Слайд15. Побесідуймо.

Слайд16. Пригадай події пригоди та доповни речення.

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18. Інструментальна коломийка
у виконанні українського музичного гурту “Шпилясті кобзарі”

Слайд19. Українська пісня “Ой, служив я в пана”
у виконанні українського музичного гурту “Шпилясті кобзарі”

Слайд20. Наведи малюнок обома руками в зошиті.

Слайд21. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Знайди на контурній мапі (с.32-33) Тернопільську область і зафарбуй її. Познач обласний центр.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні