Каталог матеріалів

Урок №69 для 3 класу з літературного читання за А. Савчук - Дональд Біссет «Пінгвіня Джо та черепашка Джейн». Дослідження медіа. Складання розповіді від імені персонажа.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 3 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) А.Савчук.

Урок №069. Дональд Біссет «Пінгвіня Джо та черепашка Джейн». Дослідження медіа. Складання розповіді від імені персонажа.

Мета: ознайомити учнів з казкою Дональда Біссета «Пінгвіня Джо та черепашка Джейн»; вчити виділяти у тексті головне; удосконалювати навички свідомого, виразного читання літературних казок, складати розповіді від імені персонажа; збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати критичне мислення, творчі здібності, мовлення. Виховувати бажання вчитися, товариськість.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-7. Психологічне налаштування на урок. Вправа - правила уроку «Дай мені 5».

Слайд 8. Робота з чистомовкою.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 10. Перегляд відео.

Слайд 11. Дайте відповіді на запитання або виконайте завдання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 12. Вправа «Передбачення».

Слайд 13. «Щоденні 5». Слухаю і розумію.

Слайд 14. Словникова робота.

Слайд 15. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Читання казки «ланцюжком».

Слайд 18. Вправа «Крісло автора». Уявіть себе пінгвіням Джо. Розкажіть про свої пригоди. Які відчуття вас супроводжували під час подорожі? Або уявіть себе черепашкою Джейн. Розкажіть, як ви познайомилися з пінгвіням.

Слайд 19. Вправа «Входження в малюнок».

Слайд 20. Гра «Конструктори або Склади слова».

Слайд 21. Завдання для «художників».

Слайд 22. Вправа «Трибуна думок».

Підсумок

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні