Каталог матеріалів

Урок №66 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Як птахи опанували повітряний простір?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №66. Як птахи опанували повітряний простір?

Мета: Розширити та уточнити знання учнів про різноманітність птахів, про їх основні ознаки та умови проживання; вчити наводити приклади і розпізнавати птахів найближчого оточення, формувати вміння порівнювати птахів, групувати їх за способом життя.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2-3. Посміхнімось у відповідь Сонечку та висловимо впевненість у собі і своїх знаннях.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розглянь різних птахів. Що в них спільного, а чим вони відрізняються?

Слайд6. Пригадай.

Слайд7. Запам’ятай.

Слайд8. Будова птаха.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Слово вчителя.

Слайд11-12. Де птахи будують гнізда?

Слайд13. Слово вчителя.

Слайд14. Для польоту потрібно витрачати багато енергії, тому птахи чимало їдять.

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Снігур має короткий та товстий дзьоб, за допомогою якого розлущує насіння.

Слайд17. Яструб, орел і сова мають гострі, загнуті донизу дзьоби, якими розривають здобич.

Слайд18. Як ти гадаєш, чи всі птахи літають? Що ти знаєш про зображеного птаха? Намалюй або наклей фото ще одного нелітаючого птаха.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Торбинка цікавинок.

Слайд21. Пташина вікторина.

Слайд22. Відгадай загадку.

Слайд23. Домашнє завдання.

Слайд24. Обери правильні продовження речень.

Слайд25. Розкажи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Запам’ятай.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні