Каталог матеріалів

Урок №66 з курсу "Я досліджую світ" для 3 класу за Н. Будною - Культурна спадщина України. ст.32-34

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №66. Культурна спадщина України

Мета: ознайомити учнів з скарбницями української культури, формувати поняття «культурна спадщина народу»; розширити і поглибити поняття громадянськості; формувати національну гордість школярів;

розвивати мислення, мовлення, уяву, почуття прекрасного;

сприяти вихованню гуманного ставлення до культурної спадщини українського народу, славетних творів української культури; викликати бажання вивчати, берегти і примножувати багатства рідного краю.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.  

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Поміркуй.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Заповідник «Трипільська культура»

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Замок «Ластівчине гніздо»

Слайд10. Оперний театр в Одесі.

Слайд11. Чернівецький національний університет.

Слайд12. Запам’ятай.

Слайд13. Слово вчителя.

Слайд14. Музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай», м. Львів.

Слайд15. Тарас Шевченко. Автопортрет.

Слайд16. Національний художній музей України, м. Київ.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18-21. Розгляньте зображені авторські вироби народних майстрів. Обговоріть, якими художніми ремеслами славляться українці

Слайд22. Поміркуй.

Слайд23-26. У додаткових джерелах знайдіть інформацію про славетних українців:

Слайд27. Online завдання.

Слайд28. Робота в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні