Каталог матеріалів

Урок №66-67 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Як упізнати весну. Правила поведінки під час грози

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок №66-67. Як упізнати весну. Правила поведінки під час грози.

Мета: ознайомити учнів з змінами в природі навесні, вчити спостерігати, характеризувати ознаки неживої природи навесні, розвивати увагу; ознайомити з правилами поведінки під час грози. Виховувати бажання пізнавати світ природи, бережливе ставлення до неї.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2.Ранкове коло.

Слайд3. Відгадай загадку.

Слайд4. Поміркуй.

Слайд5. Вправа «Упізнай місяць». Підбери до нього символ.

Слайд6. Дай відповідь на запитання.

Слайд7. Що відбувається в природі в березні.

Слайд8. Вправа «Упізнай місяць»

Слайд9. Творче завдання.

Слайд10. Що відбувається в природі в квітні.

Слайд11. Вправа «Упізнай місяць»

Слайд12. Перегляд мультфільму.

Слайд13. Що відбувається в природі в травні.

Слайд14. Вправа «Асоціація»

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Довідничок.

Слайд17. Словничок.

Слайд18-19. Запам’ятай правила поведінки під час грози.

Слайд20. Обери прикмети, які попереджають про наближення грози.

Слайд21. Послухайте пісеньку про весну.

Слайд22. Гра «Знайди помилку»

Слайд23. Поясни народні прикмети.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Робота в зошиті.

Підсумо.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні