Каталог матеріалів

Урок №64 для 3 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Гірські породи і мінерали.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №64. Гірські породи і мінерали.

Мета: ознайомити дітей з найвідомішими гірськими породами, з їх різноманітністю в природі; формувати уявлення про значення гірських порід у природі; виробляти вміння розрізняти гірські породи; описувати використання корисних копалин у господарській діяльності, розвивати навички дослідницької роботи, збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розглянь склад земної кори.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Закінчи речення. Обери вірні слова.

Слайд9. Запам’ятай.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Довідничок.

Слайд12. Найвідоміші мінерали.

Слайд13. Словничок.

Слайд14. Розглянь схему. Зроби висновок.

Слайд15. Паливні (горючі) – використовують як паливо.

Слайд16. Рудні – це руди, з яких виготовляють метали.

Слайд17. Нерудні – будівельні корисні копалини.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19-25. Як люди використовують корисні копалини? Наведіть приклади.

Слайд26. Які гірські породи можна побачити на березі річки чи моря, у яру чи кар’єрі?

Слайд27. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд28. Дай відповідь на запитання.

Слайд29. Робота в зошиті.

Слайд30. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Запам’ятай.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні