Каталог матеріалів

Урок №64 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Чому земноводні мають таку назву?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої

Урок №64. Чому земноводні мають таку назву?

Мета: поглибити знання учнів про земноводних, ознайомитися із особливостями будови їхнього тіла; формувати науковий світогляд; розвивати спостережливість, уміння логічно мислити, робити висновки, пам’ять; виховувати зацікавленість предметом, бережливе ставлення до природи, самостійність, дисциплінованість, любов до тварин.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організаційний момент.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розрізняють такі групи тварин:

Слайд6. Пригадай будову риби.

Слайд7. Упізнай тварину.

Слайд8. Довідничок.

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Тритон звичайний.

Слайд12. Ропуха зелена.

Слайд13. Жаба озерна.

Слайд14. Саламандра.

Слайд15. Червяги.

Слайд16. Дереволаз блакитний.

Слайд17. Будова земноводних.

Слайд18. Перегляд відео «Земноводні»

Слайд19. Побесідуймо.

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Розкажи.

Слайд22. Обведи правильні продовження речень.

Слайд23. Для роздумів.

Слайд24. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Цікаво знати .

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні