Каталог матеріалів

Урок №63 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Звук [к]. [к’]. Позначення його буквою «к». Звуко-буквені зіставлення. Читання тексту з малюнками.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». М.Д. Захарійчук

 

Урок № 63. Звук [к]. [к’]. Позначення його буквою «к». Звуко-буквені зіставлення. Читання тексту з малюнками. Робота з анаграмою, скоромовкою

Мета: закріплювати вміння вимовляти звук [к], вивчити букви К, к; здійснювати аналітико-синтетичні види роботи зі словами-назвами предметів у «віночку»; формувати вміння читати слова, тексти з малюнками; застосовувати диференційований підхід у формуванні вмінь читання.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Артикуляційна хвилинка

Слайд 4. Робота над чистомовкою

Слайд 5. Мандрівка класом

Слайд 6. Вступне слово вчителя

Слайд 7. Робота з розворотом «Букваря»

Слайд 8. Рухлива вправа

Слайд 9. Розгляд предметних малюнків, звуковий аналіз слів–назв предметів

Слайд 10. Читання променевих таблиць

Слайд 11. Фізкультхвилинка

Слайд 12. Розгляд предметів, намальованих у «віночку»

Слайд 13. Читання–слухання–розуміння

Слайд 14. Словникова робота

Слайд 15. Гра «Анаграма»

Слайд 16. Гра «Назвіть звук [к]»

Слайд 17. Робота в різнорівневих групах

Слайд 18. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні