Каталог матеріалів

Урок №63 з алгебри для 7 класу. А. Мерзляк. М. Якір - Розв’язування типових вправ і задач. Самостійна робота №5.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Алгебра 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк, М. Якір)

Урок № 63.Розв’язування типових вправ і задач. Самостійна робота №5

Мета: узагальнити і систематизувати вміння виконання арифметичних дій з многочленами;  розкладання многочлена на множники із застосуванням кількох способів розкладання; закріпити знання на практиці; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розкладати многочлен на множники різними способами.

Тип уроку: повторення, формування вмінь.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-6. Математична розминка.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9 - 22. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ  1- 4 рівня складності. Самостійна робота.

Слайд 23. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 24. Задачі з НМТ: Установіть відповідність між виразом (1-3) та його значенням, якщо х = 1,4 (А-Г).

Слайд 25. Задачі підвищеної складності:

Запишіть у вигляді добутку:  9(а + b)2 - (а2 - 2аb + b2)

Слайд 26-27 . Життєва математика.  

Супермаркет електроніки до річниці свого відкриття вирішив продати 141 планшет і 95 смартфонів зі знижками. Щогодини продавали по 12 акційних планшетів та по 10 акційних смартфонів. Через скільки годин від початку дії знижок акційних планшетів у супермаркеті залишалося утричі більше, ніж акційних смартфонів?

Підсумок

Слайд 28. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 29. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні