Каталог матеріалів

Урок №63-65 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Чи завжди треба бути добрим? Друзі. Міні-проект «Правила дружби» Узагальнення і систематизація знань учнів

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок №63-65. Чи завжди треба бути добрим? Друзі. Міні-проект «Правила дружби» Узагальнення і систематизація знань учнів.

Мета: розширити уявлення дітей про моральне поняття доброта, формувати вміння оцінювати вчинки, формувати в учнів правильне розуміння поняття дружба, дружні відносини, розвивати вміння дружити, берегти дружбу; розвивати критичне мислення, увагу, зв’язне мовлення, викликати бажання іти дорогою добра, виховувати кращі людські цінності.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Що ти робиш із задоволенням? Обери відповідний малюнок.

Слайд4. Розкажи.

Слайд5. Поясни прислів’я.

Слайд6. Поміркуй.

Слайд7. Розглянь малюнки. Які добрі справи ти бачиш?

Слайд8. Прочитай.

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Розкажи.

Слайд11. Гра «Посели героїв у будинку»

Слайд12. Із цих букв склади слово.

Слайд13. Поміркуй.

Слайд14. Розкажи.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16. Цікаво знати.

Слайд17. Гра «Мікрофон»

Слайд18. Розглянь малюнки. Розкажи що означає дружити. Доповни перелік.

Слайд19-22. Встав пропущені слова у вірші і ти дізнаєшся яким повинен бути друг.

Слайд23. Прочитай та вивчи на пам’ять «Козацьку мирилку»

Слайд24. Секрет дружби.

Слайд25. Дай відповіді на запитання.

Слайд26. Перегляд відео «Справжній друг»

Слайд27. Як ти вдієш?

Слайд28. Гра «Чарівні окуляри»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Творче завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні