Каталог матеріалів

Урок №62 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розпізнаю близькі за значенням прикметники.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - тематичні перевірні роботи з української мови).

Урок № 62. Розпізнаю близькі за значенням прикметники.

 

Мета: учити учнів встановлювати зв'язок між іменниками і прикметниками, утворювати словосполучення іменника з прикметниками; удосконалювати навички пошуку потрібної інформації в тексті за поданими запитаннями; розвивати в учнів зв’язне мовлення, аналітико-синтетичне мислення; формувати інформаційно-комунікативну компетентність спілкування рідною мовою; виховувати культуру мовлення.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Вправа «Шифрувальник». Виділи перші звуки в назвах предметів, зображених на картинках, й склади з цих звуків слово.

Слайд 4. Хвилинка каліграфії.

Слайд 5. Рухлива вправа для очей «Сніжинка».

ІІ. Основна частина.

Слайд 6.  Вправа 1. Прочитай, хто завітав до друзів.

Слайд 7. Вправа 2. Випиши з виділеної частини тексту прикметники, зв’язані з поданими іменниками.

Слайд 8. Проведи дослідження.

Слайд 9-10. Вправа 3. Щебетунчик і Читалочка вирішили й собі говорити, як дівчатка. Перевір, чи правильно вони дібрали близькі за значенням прикметники. Спиши пари слів, виправивши помилки.

Слайд 11. Фізкультхвилинка.

Слайд 12-13. Вправа 3. Щебетунчик і Читалочка вирішили й собі говорити, як дівчатка. Перевір, чи правильно вони дібрали близькі за значенням прикметники. Спиши пари слів, виправивши помилки.

Слайд 14. Вправа 5. Склади речення з однією парою слів і запиши.

Слайд 15-16. Вправа 7. Допоможи Ґаджикові дібрати близькі за значення прикметники до кожного малюнка. Запиши їх у зошит.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 17. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 18-19. Пояснення домашнього завдання. Вправа 11. Прочитай виділений у загадці прикметник. З яким іменником він зв'язаний? Випиши цей іменник з прикметником. Пригадай і запиши, яким ще буває чай.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні