Каталог матеріалів

Урок №61 з алгебри для 7 класу. А. Мерзляк. М. Якір - Застосування різних способів розкладання многочленів на множники.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Алгебра 7 клас» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк, М. Якір)

Урок № 61.Застосування кількох способіврозкладання многочленів на множники.

Мета: формувати вміння з розкладання многочлена на множники із застосуванням кількох способів розкладання; закріпити знання на практиці; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розкладати многочлен на множники різними способами.

Тип уроку: повторення, формування вмінь.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-16. Теорія.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 17-18. Рухлива вправа.

Слайд 19 - 39. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ  1- 3 рівня складності: №785, 786, 788, 789, 791, 792, 794, 795.

Слайд 40. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 41-42. Задачі з НМТ:

Укажіть вираз, тотожно рівний виразу х2+4.

Установіть відповідність між заданими виразами

 (1-4) та виразами, що їм тотожно дорівнюють (А-Д).

Слайд 43. Задачі підвищеної складності:

Доведіть, що для будь-якого цілого значення n значення  виразу є числом цілим (𝑛3−𝑛)/6

Слайд 44-45 . Життєва математика.  

Світлана вклала 60 000 грн у цінні папери, придбавши акцій фірми «Альфа» на 15 000 грн, акцій компанії «Бета» - на 20 000 грн, а решту вклавши в акції фірми «Гамма». Через рік акції фірми «Альфа» подорожчали на 20 %, акції компанії «Бета» - на 8 %, а акції фірми «Гамма» подешевшали на 10 %. Яким є загальний прибуток чи збиток Світлани за рік?

Підсумок

Слайд 46. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 47. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 48. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні