Каталог матеріалів

Урок №61 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Транспорт. Залізничний транспорт.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О. Л., Гарбузюк І. В., Андрук Н. В., Василенко К. С.»

Урок № 61. Транспорт. Залізничний транспорт.

Очікувані результати:

Учні засвоюють знання про основні види залізничного транспорту та їх призначення.

Поповнюють словниковий запас словами, пов'язаними із залізничним транспортом та його особливостями.

Розвивають навички слухання, сприймання інформації з текстів, ілюстрацій, відеоматеріалів та розповідей.

Навчаються працювати в парах і групах, співпрацювати під час виконання завдань.

Виховують повагу до працівників залізничного транспорту, інтереси до світового транспорту та бажання бачити нове.

Мета:

Формування предметних компетентностей:

Ознайомити учнів із іншими видами транспорту, зокрема залізничного, та їх роль у житті суспільства.

Учити розпізнавати залізничний транспорт за описом, його бачите та призначення.

Формувати вміння аналізувати інформацію, робити висновки, ділитися власними спостереженнями та враженнями.

Розвивати спостережливість, пізнавальний інтерес, зв'язне мовлення.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: Розвивати вміння слухати, аналізувати інформацію про залізничний транспорт; виконувати тематичні завдання; самоорганізовуватися для досягнення результату.

Загальнокультурної: Виховувати повагу до праці працівників залізничного транспорту та їхнього внеску в суспільство.

Комунікативної: Удосконалювати навички висловлювання думок, активного слухання; навчати формулювати короткі розповіді на тему транспорту.

Соціальна: Розвивати вміння співпрацювати в парах і групах; формувати навички толерантного спілкування.

Інформаційної: Учити знаходити та використовувати інформацію про транспорт з різних джерел; формулювати та аргументувати свої висновки.

Здоров'язберігаюча: Формувати усвідомлення важливості безпеки

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.    

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Пролунав уже дзвінок.

Розпочнімо наш урок.

Допитливі в класі діти

Хочуть знати все на світі.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Привіт, друзі! А яка зараз пора року?

Який місяць?

Яке сьогодні число?

Мої вітання! Яким було вранці небо, коли ми йшли до школи?

Що стосовно опадів?

Кому відома температура повітря?

Слайд5. Повідомлення теми тижня.

Цього тижня ви:

дізнаєтесь, які є види транспорту;

навчитеся бути ввічливими пасажирами;

створите реактивний двигун.

Слайд6-7. Зверни увагу.

Залізничний транспорт — це поїзди, що рухаються рейками.

Швидкість перших поїздів була малою.

Слайд8. Гімнастика для очей.

Слайд 9. Розглянь малюнки та розкажи.

Які є поїзди?

Слайд10. Поміркуй.

Що може перевозити товарний поїзд?

Слайд11. Поміркуй.

Де можна купити квиток на поїзд?

Слайд12. Поміркуй.

Які є вагони у пасажирських поїздах?

Слайд13. Поміркуй.

Як називають водія поїзда?

Слайд14. Поміркуй.

Хто обслуговує пасажирів поїзда?

Слайд15. Познач вагон.

В якому вагоні поїде Оля?

А в якому вагоні поїде Настя?

Слайд16-18. Полічи і запиши.

- Скільки вагонів має найдовший поїзд?

Слайд19. Допоможи дітям заплатити за проїзд.

Обведи гроші, щоб у сумі було 8 гривень?

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Розв’яжи задачу.

Сергій дав кондуктору 10 гривень.

Скільки решти дасть кондуктор, якщо проїзд коштує 8 гривень?

Слайд22. Паровозик загубив вагончики. Відшукай їх.

- Назви вагончики з числами, сума яких дорівнює 9.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Online завдання.

Відскануй QR-код або натисни жовтий круг!

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні