Каталог матеріалів

Урок №61 для 3 класу з математики за Н. Листопад - Розрядні доданки трицифрових чисел. Співвідношення між одиницями довжини. Задачі на відстань.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок № 61. Розрядні доданки трицифрових чисел. Співвідношення між одиницями довжини. Задачі на відстань.

Мета: вчити учнів розкладати трицифрові числа на розрядні доданки; удосконалювати вміння учнів працювати з одиницями довжини та співвідношеннями між ними, розв¢язувати задачі на відстань; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4 - 9 . Усна лічба.

Слайд 10. Хвилинка каліграфії.

Слайд 11. Запиши цифрами числа від семисот шести до семисот одинадцяти.

Слайд 12. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 13. Розклади на розрядні доданки числа.

555, 903, 277, 380, 946, 702, 880, 469.

Слайд 14. Скільки сотень у числі: 200, 430, 605, 900, 208?

Слайд 15. Пригадай співвідношення між одиницями довжини. Запиши, заповнивши пропуски.

Слайд 16. Запиши в сантиметрах кожну довжину.

Слайд 17 – 18. Запиши в сантиметрах кожну довжину.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20 – 21. Запиши в метрах і сантиметрах кожну довжину. 570 см, 135 см, 950 см, 225 см, 311 см, 205 см, 408 см

Слайд 22. Прочитай умову. Сформулюй до неї два запитання. Розв’яжи задачу

Слайд 23. Розв¢язання.

Слайд 24. Які запитання можна поставити?

Слайд 25.Фізкультхвилинка.

Слайд 26. Запиши в зошит відстані: Київ — Кагарлик;

Кагарлик — Ржищів; Ржищів — Канів; Канів —

Миронівка

Слайд 27 – 29. Обведи зайве число в кожній фігурі.

Слайд 30. Запиши пропущені міри довжини.

Слайд 31. Розв¢яжи задачу.

Слайд 32. Доповни задачу так, щоб вона відповідала короткому запису.

Підсумок

Слайд 33. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 34.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні