Каталог матеріалів

Урок №60 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Застосовуємо знання щодня

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №60. Застосовуємо знання щодня.

Мета: закріпити і узагальнювати вивчений матеріал, повторити вивчене про рослини, створювати у класі дружнє середовище – простір, де цінують дружбу і друзів; виховувати пізнавальний інтерес до вивчення природи, виховувати свідоме ставлення до навколишнього середовища.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Пригадай. Як відбувається живлення і дихання рослин?

Слайд7. Розглянь малюнки. Як рослини рухаються?

Слайд8. Пригадай. На які групи поділяються культурні рослини?

Слайд9-10. Пригадай, які рослини ростуть у лузі, у лісі, а які — вирощують люди.

Слайд11-13. Гра «Якщо рослина дикоросла, то плескаємо у долоньки, якщо культурна - тупаємо ногами.

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. Вислови свою думку.

Слайд16. Робота в підручнику.

Слайд17. Що ти знаєш про ці книги?

Слайд18. Пригадай. Яка основна мета створення заповідників?

Слайд19. День заповідників.

Слайд20. Заповідник «Асканія Нова»

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Карпатський заповідник.

Слайд23. Тут ростуть занесені до Червоної книги гірський едельвейс та шафран.

Слайд24. Унікальними є букові ліси.

Слайд25-27. На світлинах розгляньте плоди. Поміркуйте, як вони поширюються. Як плоди пристосовані до цього?

Слайд28. Пригадай, де «ховається» насіння у хвойних?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні