Каталог матеріалів

Урок №60 для 2 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Як визначити сторони світу?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3. Хитрої.

Урок №60. Як визначити сторони світу?

Мета: сформувати систему знань про способи орієнтування на місцевості та визначення напрямків, розвивати практичні вміння орієнтуватися, ознайомити учнів з будовою компаса, розвивати вміння визначати сторони світу за компасом, забезпечити практичне спрямування отримання знань у життєвих ситуаціях; виховувати любов до свого краю, поклик до мандрівок і пізнання краси.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Побесідуймо.

Слайд6. Розкажи.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Що потрібно для визначення сторін світу?

Слайд9. Запам’ятай.

Слайд10. Досліди.

Слайд11. Ознайомся з будовою компаса.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Поміркуй.

Слайд14. Слово вчителя.

Слайд15. Словничок.

Слайд16. Довідничок.

Слайд17. Запам’ятай.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Творче завдання.

Слайд20. Цікаво знати.

Слайд21. Для роздумів.

Слайд22. Гра «Куди покотився Колобок»

Слайд23. Розташуй стрілочку компаса так, щоб вона показувала на Південь.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд24. Що ти обереш для визначення місця розташування об’єкта?

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні