Каталог матеріалів

Урок №6 для 2 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Основні поняття: танець, полька, мазурка; темп, пауза; нота «ре» СМ: Й. Штраус (син) Полька «Піцикато»; Ф. Шопен Мазурка

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №6. Основні поняття танець, полька, мазурка; темп, пауза; нота «ре». СМ Й. Штраус (син) Полька «Піцикато»; Ф. Шопен Мазурка (оp. 7, № 1, сі-бемоль мажор). ХТД «Кап-кап», муз. і сл. Н. Май — виконання; «Танок каченят», французька народна пісня-руханка, виконання пісні з рухами; імпровізація на ДМІ.

Мета: формувати поняття темпу, танцювальності в музиці, ознайомити з народними танцями Польщі й Чехії, визначити загальні риси. Розвивати ритмічне чуття, музичний смак, вміння слухати й аналізувати музику, розширювати кругозір. Виховувати ціннісне ставлення до танцювальної музики.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-5. Слово вчителя.

Слайд6. Й. Штраус (син). Полька «Піцикато».

Слайд7. Ф. Шопен. Мазурка (оp. 7, № 1, сі-бемоль мажор).

Слайд8. Запам’ятай.

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10. Визнач характер польки і мазурки. Скористайся підказкою.

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. Запам’ятай.

Слайд13. Пограйте в парах у музичне лото. Знайдіть у музичних фрагментах паузи й озвучте їх складами «ла-а» або «ла».

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15-17. Пригадаємо тест пісні «Танок каченят».

Слайд18. Виконання тесту пісні «Танок каченят».

Слайд19. Вибери музичний інструмент. Створи ритмічний супровід до танців, музику до яких ти послухав/послухала на уроці.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні