Каталог матеріалів

Урок №6 з історії України для 6 класу. О. Гісем, О. Гісем. - Мезоліт

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) О. В. Гісем, О. О. Гісем

Урок №6. Мезоліт

Мета: ознайомити учнів з основними поняттями «мезоліт», місцями розташування основних стоянок первісних людей на території України; поглибити знання учнів з теми «Життя людей за первісних часів» шляхом вивчення особливостей пам’яток первісних людей на території України; розвивати образне мислення, виховувати самостійність у прийнятті рішень, індивідуальну та колективну відповідальність.

Очікувані результати. учні будуть: визначати за малюнками знаряддя праці первісних людей; описувати заняття й спосіб життя первісних людей; порівнювати предків сучасної людини з іншими біологічними видами періоду мезоліту; встановлювати причинно-наслідкові зв’язки між способом життя людини і впливом на неї природних умов.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора»

Слайд 4. Бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Фронтальна бесіда.

Слайд 6. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9. Мозковий штурм.

Слайд 10. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 11. Робота з підручником.

Слайд 12.Робота з ілюстраціями. Творче завдання

Слайд 13. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 14. Online завдання.

Слайд 15. Асоціативний кущ.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

Слайд 17. «Діаграма Венна». Робота в парах

Слайд 18. Вправа «Крісло автора».

Слайд 19. Робота в парах.

Слайд 20. Online завдання.

Слайд 21. Робота в групах.

Слайд 22. Вправа «Крісло автора».

Слайд 23. Метод «Прес»

Слайд 24. Творче завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 25. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні