Каталог матеріалів

Урок №6 для 4 класу з образотворчого мистецтва за О. Калініченко - Дивовижна Іспанія. Парк Гуель. Створення ескізу будинку за мотивами природних форм

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Урок №06 Дивовижна Іспанія. Парк Гуель. Створення ескізу будинку за мотивами природних форм

Мета: ознайомити учнів з дивовижною Іспанією та її архітектурною перлиною – Парком Гуель; вчити аналізувати оригінальні форми споруд; сприяти оволодінню основним способам розумової діяльності учнів (порівнювати, аналізувати, узагальнювати, доводити, пояснювати поняття); сприяти формуванню пізнавальних інтересів учнів; сприяти формуванню моральних якостей, естетичному вихованню; виховувати любов до природи;

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-6. Розгадайте ребус, та дізнайтеся до якої країни ми вирушимо сьогодні.

Слайд7. Дайте відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд8. Перегляньте відео, та дізнайтеся цікаві факти про цю країну.

Слайд9. Мистецька стежинка привела нас до мальовничого куточка Іспанії — парку Гуель, що розташований у місті Барселона.

Слайд10. Це дивовижне за своєю красою місце створене за проєктом архітектора Антоніо Гауді.

Слайд11.Алеї, павільйони, скульптури, лави парку справляють враження гармонії зі світом природи, дивують пластичними формами і кольорами.

Слайд12. І це не дивно, адже саме з природи митець черпав натхнення.

Слайд13. Розгляньте світлини парку Гуель. Який декор використав митець для оздоблення споруд і лав парку?

Слайд14. Пригадайте, кого називають архітектором?

Слайд15. Які, на вашу думку, природні форми запозичили митці, створюючи ці будинки?

Слайд16. Які, на вашу думку, природні форми запозичили митці, створюючи ці будинки?

Слайд17. Розгляньте, як архітектор аналізував форму мушлі, перш ніж намалювати ескіз (попередній начерк) будинку.

Слайд18. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд19. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд20. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд21. Створіть ескіз будинку за мотивами природних форм (матеріали на вибір).

Слайд22. Послідовність створення ескізу будинку за мотивами природних форм.

Підсумок

Слайд23. Рухлива вправа

Слайд24. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд25. У вільний час пофантазуйте, які прикраси або статуетки можна зробити з природних матеріалів: мушель, морських камінців, гілочок дерев.

Слайд26. У вільний час пофантазуйте, які прикраси або статуетки можна зробити з природних матеріалів: мушель, морських камінців, гілочок дерев.

Рефлексія

Слайд27. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні