Каталог матеріалів

Урок №59 для 1 класу з математики за С. Логачевською - Задачі на знаходження суми і різниці. Обчислення виразів.

Нова українська школа - http://vsimppt.com/

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника за підручником «Математика. Автори: С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська,

О. А. Комар (2018)» для 1 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №59. Задачі на знаходження суми і різниці. Обчислення виразів.

Мета: закріплювати вміння дітей розв’язувати задачі на знаходження суми, різниці двох чисел; розв’язувати прості задачі на знаходження суми та різниці двох чисел; закріплювати знання складу чисел; розвивати обчислювальні навички, логічне мислення; виховувати вміння поводитись у гостях, шанувати друзів.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Підготовчі вправи. Лічба в межах 10

Слайд 4. Ланцюжкові приклади. Гра «Намисто»

Слайд 5. Математично-мовленнєве завдання

Слайд 6. Слухання вірша

Слайд 7. Мотивація навчальної діяльності. Вправа «Асоціативний кущ»

Слайд 8. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 9-10. Робота з підручником. Задачі на знаходження суми і різниці

Слайд 11-12. Робота з підручником. Розв’язання задачі

Слайд 13. Гімнастика для очей

Слайд 14. Робота над загадкою

Слайд 15-16. Робота з підручником. Розв’язання задачі

Слайд 17. Робота з підручником. Робота над задачами

Слайд 18. Робота з підручником. Логічне завдання

Слайд 19. Фізкультхвилинка

Слайд 20-21. Настанова вчителя. Сиди правильно. Орієнтування у зошиті

Слайд 22-24. Робота у зошиті

Слайд 25. Пальчикова гімнастика

Слайд 26-27. Робота у зошиті

Слайд 28. Рухлива вправа

Слайд 29. Математично-мовленнєве завдання

Слайд 30-31. Повторення вивченого матеріалу. Склад чисел

Слайд 32. Рефлексія. Вправа «Піраміда знань»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні