Каталог матеріалів

Урок №59 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Большаковою І.О. - Я порівнюю предмети довкілля. Українська мова в інтегрованому курсі: розвиток мовлення. Я складаю список

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «І.О. Большакова, М.С. Пристінська»

 

Урок №59. Я порівнюю предмети довкілля.

 

Мета: ознайомити учнів особливостями порівняння об’єктів довкілля; вчити знаходити спільне та відмінне у об’єктах довкілля; розвивати спостережливість і кмітливість, вміння аналізувати та робити висновки, доводити свою думку; формувати в учнів вміння порівнювати об’єкти за різними властивостями; розвивати спостережливість, мислення, потребу в пізнанні природи; виховувати інтерес до вивчення навколишнього світу та дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд5. Порівняй м’ячі та поміркуй.

Слайд6. Рухлива вправа.

Слайд7. Розглянь та порівняй об’єкти.

Слайд8. Розглянь об’єкти та назви.

Слайд9. Познач виріб, який зроблять діти.

Слайд10. Познач виріб, який зроблять діти.

Слайд11. Порівняй об’єкти за кількома властивостями.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. Поміркуй та наведи свої приклади об’єктів для порівняння.

Слайд14. З’єднай властивість, яка найбільше впливатиме на їхній вибір.

Слайд15. З’єднай властивість, яка найбільше впливатиме на їхній вибір.

Слайд16. Порівняй об’єкти за кількома властивостями.

Слайд17. Діти планують прикрасити фоторамку.

Слайд18. Рухлива вправа.

Слайд19. Склади список продуктів для сніданку.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні