Каталог матеріалів

Урок №58 для 3 класу з математики за Н. Листопад - Порівняння чисел в межах тисячі. Назви розрядів. Буквені вирази.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок № 58.

Тема: Порівняння чисел в межах тисячі. Назви розрядів. Буквені вирази.

Мета: вчити учнів назв розрядів; удосконалювати вміння учнів порівнювати числа в межах тисячі та працювати з буквеними даними; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4 - 8 . Усна лічба.

Слайд 9. Хвилинка каліграфії.

Слайд 10. Порівняй.

Слайд 11. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 12. Розглянь малюнок і поясни, як утворили число 200 (двісті).

Слайд 13. Назви числа від 198 до 206

Слайд 14. Скільки кубиків на кожному малюнку?

Слайд 15. Кількість кубиків записали в таблицю розрядів. Прочитай назви розрядів і числа.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 17. Розклади на розрядні доданки числа.

245, 164, 280, 209, 277, 179.

Слайд 18. Яке число зображене на кожному малюнку?

Запиши ці числа

Слайд 19. Знайди значення виразів.

Слайд 20. Розв’яжи першу задачу й використай її розв’язок у другій задачі.

Слайд 21. Розв¢язання.

Слайд 22. Розв¢яжи задачу.

Слайд 23. Розв¢язання.

Слайд 24.Фізкультхвилинка.

Слайд 25. Розв¢яжи задачу.

Слайд 26. Знайди місце кожного числа на числовому промені. (запиши).

Слайд 27. Запиши кожне із чисел як суму розрядних доданків.

Слайд 28. Запиши ще 4 числа в кожному ряді чисел.

Слайд 29. Знайди невідомий доданок не виконуючи обчислень.

Підсумок

Слайд 30. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 31.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні