Каталог матеріалів

Урок №58-59 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Як зимують птахи та звірі. Проект «Птахам на допомогу!»

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок №58-59. Як зимують птахи та звірі. Проект «Птахам на допомогу!»

Мета: дати уявлення про те, як зимують дикі звірі і птахи; вчити розпізнавати зимуючих птахів своєї місцевості; обговорити, як можна допомогти тваринам; розвивати мовлення учнів; виховувати допитливість, любов до природи рідного краю, до тварин, що мешкають у лісах; розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, навички колективної роботи та роботи в парах; виховувати допитливість.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Пригадай.

Слайд4-5. Осілі пташки.

Слайд6. Чим харчуються осілі птахи?

Слайд7. Як зимують осілі птахи.

Слайд8. На зиму до нас прилітають північні гості.

Слайд9. Омелюх.

Слайд10. Снігурі.

Слайд11. Шишкарі в’ють гнізда, ще й виводять пташенят. Якщо вистачає корму, то холод їм не страшний .

Слайд12-14. Відгадай загадку.

Слайд15. Дай відповідь на запитання.

Слайд16. Фізкультхвилинка.

Слайд17. Що ти покладеш у годівничку?

Слайд18. Проект «Птахам на допомогу»!»

Слайд19. Поміркуй.

Слайд20. Довідничок.

Слайд21. Чи помічали ви коли – небудь отакі ланцюжки слідів на снігу?

Слайд22. Як зимує заєць?

Слайд23. Чим харчується заєць?

Слайд24. Чим харчується білка?

Слайд25. Цікавинка.

Слайд26. Як зимує лисиця?

Слайд27. Як зимує ведмідь?

Слайд28. Розглянь фото. Як люди піклуються про тварин?

Слайд29. Розкажи.

Слайд30. Поміркуй.

Слайд31. Обери гостей годівнички.

Слайд32. Робота в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33.Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні