Каталог матеріалів

Урок №57 для 3 класу з літературного читання за А. Савчук - Українська народна казка «Як пан гавкав на старого пня». Робота з алгоритмом опрацювання казки.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку читання з використанням підручника для 3 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) А.Савчук.

Урок №057. Українська народна казка «Як пан гавкав на старого пня». Робота з алгоритмом опрацювання казки.

Мета: ознайомити учнів з розділом «До казки приказка годиться», його структурою, з українською народною казкою «Як пан гавкав на старого пня»; вчити виділяти головне; удосконалювати навички свідомого, виразного читання фольклорних прозових творів; збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати критичне мислення, творчі здібності, мовлення. Виховувати бажання вчитися, інтерес до усної народної творчості.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-6. Вправа «Вітаю». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

Слайд 7. Робота з чистомовкою.

Слайд 8. Робота зі скоромовкою.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 10. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 11. Стратегія «Сенкан».

Слайд 12. «Щоденні 5». Збагачую свій словниковий запас.

Слайд 13. «Щоденні 5». Читаю для когось. Почергово прочитайте казку по одному абзацу.

Слайд 14. Рухлива вправа.

Слайд 15. Після прочитання казки:.

Слайд 16. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 17. Як ви розумієте вислови?.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Читання тексту «ланцюжком».

Слайд 20. Мовна гра. Завантаж вагони в правильному порядку.

Слайд 21. Прочитайте частини прислів’їв. З’єднайте їх, утворіть прислів’я. Поміркуйте, яке з них могло б стати заголовком прочитаної казки.

Слайд 22. Вправа «Оживи світлину».

Підсумок

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні