Каталог матеріалів

Урок №55 для 2 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Чому люди повинні піклуватися про рослини й тварин узимку?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №55. Чому люди повинні піклуватися про рослини й тварин узимку?

Мета: продовжити формувати уявлення дітей про зміни в неживій і живій природі та їхній вплив на життя тварин і рослин узимку, формувати в учнів уявлення про необхідність піклування про тварин взимку, показати, як люди допомагають птахам, рибам, звірам; розвивати уважність, уміння аналізувати, робити висновки, узагальнювати; виховувати дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4-6. Розгадай ребус.

Слайд7. Відповідь.

Слайд8. Пригадай, які природні явища бувають тільки взимку.

Слайд9-11. Назви зимові явища.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Розглянь фото зимового лісу. Назви ознаки зими.

Слайд14. Розглянь фото. Коли краще перезимують рослини — у безсніжну чи сніжну зиму?

Слайд15. Сніг не тільки прикрашає землю.

Слайд16. Слово вчителя.

Слайд17. Запам’ятай.

Слайд18. Досліди.

Слайд19. Чому потрібно допомагати тваринам взимку?

Слайд20. Поміркуй.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Поміркуй.

Слайд23. Як зимують рослини?

Слайд24. Чи згоден ти з твердженням? Поясни свою відповідь.

Слайд25. Поміркуй.

Слайд26. Розглянь фото. Як люди піклуються про тварин?

Слайд27. Що ти покладеш у годівничку?

Слайд28. Проект «Птахам на допомогу!»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Розкажи.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні