Каталог матеріалів

Урок №54-55 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Хто такий споживач. Упаковка та етикетка. Моделювання купівлі товару. Чому важливо сортувати сміття?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок№54-55. Хто такий споживач. Упаковка та етикетка. Моделювання купівлі товару. Чому важливо сортувати сміття?

Мета: сформувати в учнів розуміння поняття «споживач» , «реклама», «товар», «упаковка», «етикетка», маркування товарів, вміння читати етикетку; пояснити для чого необхідна реклама, та повторити правила споживачів. Мотивувати учнів до скорочення відходів; сприяти формуванню навичок повторного використання побутових відходів, вчити досліджувати; розвивати мислення, мовлення; виховувати любов до своєї країни.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Розкажи.

Слайд4. Словничок.

Слайд5. Прочитай вірш.

Слайд6. Поміркуй.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Прочитай.

Слайд9. Довідничок.

Слайд10. Яка інформація зазначена на упаковці товару.

Слайд11. Поясни.

Слайд12. Розглянь малюнки.

Слайд13-15. Розгадай ребус.

Слайд16. Відповідь.

Слайд17. Словничок.

Слайд18. Поміркуй.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20. Яка буває реклама?

Слайд21. Обери корисну рекламу.

Слайд22. Назви шкідливу рекламу.

Слайд23-24. Як розповсюджується реклама?

Слайд25. Творче завдання.

Слайд26-28. Словничок.

Слайд29. Де упаковка, а де етикетка.

Слайд30-31. Словничок.

Слайд32. Змоделюйте купівлю в магазині.

Слайд33. Прочитай.

Слайд34. Поміркуй.

Слайд35. Розглянь малюнок.

Слайд36. Терміни розкладання відходів.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд37. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні