Каталог матеріалів

Урок №53 для 4 класу з літературного читання за О. Савченко - Василь Сухомлинський. Не забувай про джерело. Галина Кирпа. Мова моя

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 4 класу) О.Савченко.

Урок № 53. Досліджуємо текст. Василь Сухомлинський. Не забувай про джерело. Галина Кирпа. Мова моя

Мета: продовжувати знайомити учнів з творами та поезією українських письменників та поетів; досліджувати та аналізувати прочитане; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічна настанова на урок. Вправа «Подорож».

Слайд 4. Рухлива вправа для очей.

Слайд 5. Повідомлення теми уроку.

Слайд 6. Згадайте - письменник Василь Сухомлинський.

Слайд 7-14. Опрацювання оповідання. Читання тексту вчителем.

Слайд 15. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах. Знайдіть дієслова, іменники.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17. Читання тексту учнями. Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.

Слайд 18. Заповніть таблицю: запишіть стислі відомості.

Слайд 19. Згадайте – поетеса Галина Кирпа.

Слайд 20. Опрацювання твору. Читання вірша вчителем.

Слайд 21. Читання тексту учнями. Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 22. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 23. Рухлива вправа.

Слайд 24. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні