Каталог матеріалів

Урок №52 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Які рослини належать до культурних?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №52. Які рослини належать до культурних?

Мета: ознайомити учнів із видами культурних рослин і зі значенням культурних рослин для людини; формувати інтерес до культурних рослин; учити групувати зображення дикорослих і культурних рослин, пояснюючи сутність групування; наводити приклади кожної групи; розвивати навички логічного мислення і мовлення учнів; виховувати дружелюбність, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадай. На які групи поділяються рослини?

Слайд5. Гра «Дерева, кущі, трав’янисті рослини»

Слайд6. Розглянь рослини. З якою метою люди їх вирощують?

Слайд7-8. Пригадай, які рослини ростуть у лузі, у лісі, а які — вирощують люди.

Слайд9. Запам’ятай.

Слайд10. Розглянь зображення. Як розмножуються ці рослини?

Слайд11. Є культурні рослини, наприклад, помідор і баклажан, які вирощують за допомогою розсади.

Слайд12. Довідничок.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14-15. Словничок.

Слайд16-17. Гра «Якщо рослина дикоросла, то плескаємо у долоньки, якщо культурна - тупаємо ногами.

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Розгляньте малюнки, знайдіть зайву рослину, поясніть свій вибір?

Слайд20. Розгляньте схему, розкажіть, які існують культурні рослини.

Слайд21. Чи знаєте ви, що…

Слайд22. Які декоративні рослини вирощують ваші рідні на клумбах там, де ти живеш?

Слайд23. Домашнє завдання.

Слайд24. Дайте відповіді на запитання.

Слайд25. Висновок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Ромашка Блума.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні