Каталог матеріалів

Урок №51 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Які рослини називають хвойними?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №51. Які рослини називають хвойними?  

Мета: знайомити учнів з особливостями хвойних рослин; розвивати вміння порівнювати, аналізувати і робити висновки, виховувати відповідальність, шанобливе і дбайливе ставлення до рослин.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Послухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6. Поміркуй.

Слайд7. Назви відмінності між деревами.

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Хвойні рослини мають усі органи, крім квіток і плодів .

Слайд10. Словничок.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Листочки хвойних називають – хвоєю.

Слайд13. Як ти гадаєш..?

Слайд14. На землі налічується близько 650 видів хвойних.

Слайд15-19. Розглянь деяких представників хвойних.

Слайд20. Запам’ятай.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Модрина – єдиний представник хвойних, що не є вічнозеленим.

Слайд23. Цікаво знати.

Слайд24. Цікавинка.

Слайд25. Довідничок.

Слайд26. Дай відповіді на запитання.

Слайд27. Робота в зошиті.

Слайд28. Домашнє завдання.

Слайд29. Вправа «ПОПС – формула» 

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Інтерактивне завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні