Каталог матеріалів

Урок №51 з математики для 2 класу за Листопад Н. П. - Додавання виду 46 + 5. Додавання суми до числа. Розв’язування задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням посібником «Математика». Автор Н.П. Листопад Н.П» для 2 класу за програмою НУШ (до посібника 2024 року)

 

Урок №51.

Тема. Додавання виду 46 + 5. Додавання суми до числа. Розв’язування задач. Розпізнавання геометричних фігур. Обчислення периметра трикутника.

Мета: ознайомити учнів із правилами виконання додавання двоцифрових чисел виду 46+5; пояснити правила додавання суми до числа; навчити учнів правильно виконувати додавання двоцифрових чисел; розвивати навички обчислення значень виразів із дужками та без них, формувати вміння використовувати ці знання для розв’язування практичних задач; вчити правильно розпізнавати геометричні фігури та обчислювати периметр трикутника; формувати культуру математичних записів; розвивати вміння грамотно, логічно, повно відповідати на запитання, аргументувати свої дії, логічне мислення, пам'ять, творчу активність учнів; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики.

Очікувані результати:

  • знають правила додавання двоцифрових чисел виду 46+5;
  • вміють виконувати додавання двоцифрових чисел;
  • складають математичні вирази для розв’язування задач і правильно виконують обчислення;
  • розпізнають геометричні фігури та обчислюють периметр трикутника;
  • демонструють впевненість у додаванні чисел у межах 100, виконують обчислення правильно;
  • застосовують набуті знання на практиці.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-8. Усний рахунок.

Слайд 9. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 10. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 12. Складаємо вирази.

Слайд 13. Складаємо вирази.

Слайд 14. Складаємо вирази.

Слайд 15-16. Вивчаємо нове.

Слайд 17. Обчислюємо.

Слайд 18. Обчислюємо.

Слайд 19. Обчислюємо.

Слайд 20. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого.

Слайд 21. Обчислюємо.

Слайд 22. Обчислюємо.

Слайд 23. Обчислюємо.

Слайд 24. Перевіряємо правильність обчислень.

Слайд 25. Робота над задачею.

Слайд 26-27. Робота над таблицею.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 28. Домашнє завдання.

Слайд 29. Рефлексія. «Плюс – мінус – цікаво».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні