Каталог матеріалів

Урок №50 для 3 класу з Я досліджую світ за І. Грущинська - Чому квіткові — найпоширеніші рослини на Землі?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №50. Чому квіткові — найпоширеніші рослини на Землі?

Мета: формувати в учнів уявлення про квіткові рослини; ознайомити учнів з різноманітністю квіткових рослин. Розвивати вміння розрізняти види квіткових рослин. Виховувати допитливість, спостережливість та бережне і дбайливе ставлення до рослин.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6. Розглянь схему. Які органи мають квіткові рослини?

Слайд7. Запам’ятай.

Слайд8. Довідничок.

Слайд9. Де ростуть квіткові рослини?

Слайд10. Скільки років живуть квіткові?

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Роздивись і поясни. Яку різноманітність форм і забарвлення виявляють квітки?

Слайд13. Роздивись і поясни. Яку різноманітність форм і забарвлення виявляють суцвіття?

Слайд14. Роздивись і поясни. Яку різноманітність форм і забарвлення виявляють соковиті плоди?

Слайд15. Роздивись і поясни. Яку різноманітність форм і забарвлення виявляють сухі плоди?

Слайд16. Запамֹ’ятай.

Слайд17. Перегляд відео «Краса запилення»

Слайд18. Розглянь схему. До кожної групи добери назву рослини.

Слайд19. Рослини живляться за допомогою кореня.

Слайд20. Пригадай.

Слайд21. Розглянь зображення. Пригадай як живиться рослина.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Особливості дерев.

Слайд24. Особливості кущів.

Слайд25. Особливості трав’янистих рослин.

Слайд26. Позмагайтеся.

Слайд27. Домашнє завдання.

Слайд28-29. Вправа «Кубик Блума»

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд30. Кошик запитань.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні