Каталог матеріалів

Урок №5 для 2 класу з інформатики - Змінювання готових зображень.

«___»__________ 20___ року

Урок №5. Змінювання готових зображень

Мета: Допомогти учням засвоїти факти та основні ідеї під час роботи з простими графічними інструментами програми Paint. Забезпечити якість вивчення нового матеріалу. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку : засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;

Обладнання та наочність : комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення : мультимедійний комплект, Paint

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Актуалізація опорних знань

  • Повторення раніше вивченого матеріалу (Слайд11-12)

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

VI. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

Фізкультхвилинка

VIІ. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок

  • Практичне завдання (Слайд45).
  • Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VIII. Підведення підсумків уроку

  • Поглянемо, які осінню малюнки вийшли в наших однокласників. (Слайд46)
  • Виконання інтерактивного завдання (Слайд47)
  • Бесіда за питаннями (Слайд48)
  1. Яким елементом можна заповнювати ділянку малюнку кольором?
  2. Яким елементом можна домальовувати фрагменти, не розмальовуючи їх?
  3. Який елемент ми використовували щоб намалювати крону дерева, різнобарвне листя?
Анастасія
02.10.2024 в 19:38
До якої книги ця презентація? скажіть будь ласка. Бо з календарним планом презентація співпадає, а з книгами ні.
Адміністратор Анастасія
02.10.2024 в 20:12
Вітаю. В даній категорії вказується, що матеріал є універсалізованим. Це означає, що даний матеріал орієнтований на зміст освітньої програми та її вимоги, але не орієнтується на жоден підручник. Такі матеріали (універсалізовані) наявні для 2 та 3 класів (допоки курс інформатики інтегрований в ЯПС). Розпочинаючи з 4 класу розробки наявні до окремих підручників з інформатики.