Каталог матеріалів

Урок №5 з всесвітньої історії для 7 класу. О. Пометун, Ю. Малієнко, О. Дудар - Візантійська імперія

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Всесвітня історія» (підручник для 7 класу) О . І. Пометун, Ю. Б. Малієнко, О. В. Дудар

Урок №5. Візантійська імперія

Мета: скласти уявлення в учнів про історію Візантійської імперії; характеризувати внутрішню та зовнішню політику Юстиніана; визначити основні періоди розвитку імперії; пояснити чим уславилася культура Візантії і як вона вплинула на духовний розвиток Русі-України.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: називати час існування та піднесення Візантійської імперії, дати заги­белі Візантійської імперії; пояснювати і застосовувати нові поняття; наводити приклади досяг­нень візантійської культури; показувати на карті, території Візантії в різні періоди Середньовіччя; діяльність Юстиніана І; оцінювати внесок Візантійської імперії до світової культурної спадщини.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора»

Слайд 4. Online завдання.

Слайд 5. Фронтальна бесіда.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Робота з термінами і поняттями.

Слайд 8. Фронтальна бесіда.

Слайд 9. Робота з підручником.

Слайд 10. Розповідь вчителя.

Слайд 11. Робота з підручником. Бесіда.

Слайд 12. Робота в групах.

Слайд 13. Вправа «Крісло автора»

Слайд 14. Розповідь вчителя.

Слайд 15-16. Робота з відео.

Слайд 17. Робота з ілюстраціями.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайд 19. Розповідь вчителя.

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21-23. Практичне задання. Робота з історичним джерелом. Робота з ілюстраціями.

Слайд 24. Метод «Два—чотири – усі разом».

Слайд 25. Розповідь вчителя.

Слайд 26. Робота з підручником.

Слайд 27. Робота з ілюстраціями. Робота в групах.

Слайд 28. Online завдання

Слайд 29. Робота з картою.

Слайд 30. Метод «Акваріум».

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 31-32. Online завдання

Слайд 33-34. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні