Каталог матеріалів

Урок №5 технологічної освітньої галузі для 6 класу. Ходзицька І. Ю - Вироби-аналоги. Використання біоформ у створенні виробів.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Технології» підручник для 6 класу закладів загальної середньої освіти. Автори: Ірина Ходзицька, Олена Горобець, Ольга Медвідь, Тетяна Пасічна, Юлія Приходько. 2023 рік.

Урок №5. Проєктна робота заготовлення ескізів чудових перетворень. «Пилосос у вигляді гарбуза», або «Парасоля у вигляді тюльпану».

Мета: удосконалити знання учнів про поняття «ескіз» та основними етапами його створення; сприяти розумінню основних принципів композиції, відношення пропорцій та важливості деталей у створенні візуально привабливих виробів; вчити дотримуватися правил внутрішнього розпорядку під час проведення уроків з «Технології»; забезпечити процес створення проєктної роботи «Пилосос у вигляді гарбуза», або «Парасоля у вигляді тюльпану»; розвивати відповідальність, самодисципліну та повагу до спільного простору, мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу.

Очікуванні результати:

  • пояснюють поняття «ескіз» та називають основні етапи його створення;
  • знають основні принципи композиції, відношення пропорцій та важливості деталей у створенні візуально привабливих виробів;
  • виконують проєктну роботу «Пилосос у вигляді гарбуза», або «Парасоля у вигляді тюльпану»;
  • дотримуються правил внутрішнього розпорядку під час проведення уроків з «Технології».

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3. Вправа «Мікрофон».

Слайд 4. Вправа «Мікрофон».

Слайд 5. Ознайомся.

Слайд 6. Ознайомся.

Слайд 7. Ознайомся.

Слайд 8. Гімнастика для очей.

Слайд 9. Розглянь зображення. Що ти бачиш?

Слайд 10. Вправа «Мікрофон».

Слайд 11. Індивідуальна робота.

Слайд 12. Фізкультхвилинка.

Слайд 13. Практична робота.

Слайд 14. Представлення роботи.

Слайд 15. Розглянь зображення «чудових перетворень». Прокоментуй, які з них тебе вразили. Щоб ти змінив/ла?

Слайд 16. Розглянь зображення «чудових перетворень». Прокоментуй, які з них тебе вразили. Щоб ти змінив/ла?

Слайд 17. Розглянь зображення «чудових перетворень». Прокоментуй, які з них тебе вразили. Щоб ти змінив/ла?

Слайд 18. Розглянь зображення «чудових перетворень». Прокоментуй, які з них тебе вразили. Щоб ти змінив/ла?

Слайд 19. Розглянь зображення «чудових перетворень». Прокоментуй, які з них тебе вразили. Щоб ти змінив/ла?

Слайд 20. Розглянь зображення «чудових перетворень». Прокоментуй, які з них тебе вразили. Щоб ти змінив/ла?

Слайд 21. Розглянь зображення «чудових перетворень». Прокоментуй, які з них тебе вразили. Щоб ти змінив/ла?

Слайд 22. Розглянь зображення «чудових перетворень». Прокоментуй, які з них тебе вразили. Щоб ти змінив/ла?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23. Вправа «Мікрофон».

Підсумок

Рефлексія

Слайд 24. Рефлексійна вправа.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні